In-State wrestling meets to start the 2017-18 season are scheduled to take place at Cheyenne East, Evanston, Star Valley, Powell and Lusk.

Buffalo vs. Glenrock at Douglas - Thursday, December 7: Click here to see results

Buffalo at Douglas - Thursday, December 7: Click here to see results

Glenrock at Douglas - Thursday, December 7:

Cheyenne South at Torrington - Thursday, December 7:

Worland at Sheridan - Thursday, December 7:

Spring Creek, NV at Evanston - Thursday, December 7: Click here to see results

Newcastle/Upton vs. Custer, SD at Edgemont, SD - Thursday, December 7: Click here to see results

Newcastle/Upton vs. Newell, SD at Edgemont, SD - Thursday, December 7: Click here to see results

Newcastle/Upton vs. Martin, SD Bennett County at Edgemont, SD - Thursday, December 7: Click here to see results

Saratoga at Oak Creek, CO Soroco - Friday, December 8: Click here to see results

Saratoga vs. Hayden, CO at Oak Creek, CO Soroco - Friday, December 8: Click here to see results

Charlie Lake Invitational at Cheyenne East:

Dual Tournament - Friday, December 8: Click here to see results

Regular Tournament - Saturday, December 9: Click here to see results

Teams Participating: Cheyenne East, Cheyenne South, Kelly Walsh, Douglas, Torrington, Wheatland, Glenrock, Burns/Pine Bluffs, Cheyenne Central (Saturday only)

 

Evanston Invitational - Friday and Saturday, December 8-9:

Teams Participating: Evanston, Rock Springs, Green River, Rawlins, Pinedale, Lyman, Mountain View, Big Piney, Kemmerer

 

Braves Brawl at Star Valley - Friday and Saturday, December 8-9:

Teams Participating: Star Valley, Jackson, Cokeville

 

Powell Invitational - Friday and Saturday December 8-9:

Teams Participating: Powell, Cody, Worland, Campbell County, Natrona, Buffalo, Thermopolis, Riverton, Lander, Rocky Mountain, Lovell, Greybull/Riverside, Shoshoni, Wind River, Dubois, Wyoming Indian

 

Lusk Invitational - Friday, December 8:

Team Scores: Moorcroft - 92...Southeast - 50...Lusk - 26.5...Newell, SD - 24...Hulett - 14.5...Sundance - 14...Glenrock - 12...Lingle-Ft. Laramie - 11.5...Walden, CO North Park - 9...Harrison, NE Sioux County AND H.E.M. - 4

 

Rapid City, SD Invitational - Friday and Saturday December 8-9:

Wyoming Teams Participating: Laramie, Thunder Basin, Sheridan, Natrona, Newcastle/Upton, Worland

 

Banner County Invitational at Harrisburg, NE - Saturday, December 9:

Wyoming Teams Participating: Southeast, Lingle-Ft. Laramie

 

Soroco Invitational at Oak Creek, CO - Saturday, December 9:

Wyoming Teams Participating: Saratoga