Time is starting to run out on the season.

Here are the standings, for games played up to and including February 14.

Click here to see results of games played from February 9-13.

Click on the links for various teams to go to their team page and see schedules and results.

4A East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Gillette 7-0, 15-4

Sheridan 5-2, 10-8

Cheyenne East 4-3, 13-4

Cheyenne South 2-4, 8-10

Laramie 1-5, 8-9

Cheyenne Central 1-6, 9-7

 

4A West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Natrona 6-0, 14-2

Rock Springs 5-2, 8-10

Evanston 4-3, 8-10

Kelly Walsh 3-3, 5-11

Green River 2-5, 3-14

Riverton 0-7, 0-19

 

3A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Worland 4-1, 16-1

Newcastle 3-2, 14-3

Douglas 2-3, 12-5

Buffalo 1-4, 10-8

 

3A Southeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Torrington 5-0, 9-8

Rawlins 3-2, 8-9

Wheatland 2-3, 5-13

Glenrock 0-5, 2-16

 

3A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Powell 4-0, 9-7

Lovell 3-1, 11-4

Lander 2-3, 10-9

Cody 0-5, 2-15

 

3A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Star Valley 4-1, 10-3

Mountain View 3-2, 12-5

Pinedale 3-2, 11-6

Jackson 0-5, 1-16

 

2A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Big Horn 5-1, 16-4

Tongue River 5-1, 14-6

Wright 5-2, 14-6

Sundance 1-5, 7-11

Moorcroft 0-7, 3-17

 

2A Southeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Pine Bluffs 7-0, 20-1

Southeast 5-1, 16-2

Lusk 2-5, 8-12

Burns 2-6, 8-13

Saratoga 1-5, 5-11

 

2A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Greybull 6-0, 13-7

Shoshoni 4-2, 6-14

Rocky Mountain 3-3, 7-11

Thermopolis 2-4, 12-8

Riverside 0-6, 2-17

 

2A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Lyman 6-0, 19-1

Wyoming Indian 5-1, 12-7

Kemmerer 3-3, 9-11

Big Piney 1-5, 4-16

Wind River 0-6, 2-17

 

1A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Kaycee 6-0, 13-7

Upton 4-2, 12-7

Midwest 3-2, 8-9

Arvada-Clearmont 1-5, 5-12

Hulett 0-5, 0-16

 

1A Southeast:

Rock River 13-5

H.E.M. 8-9

Lingle-Ft. Laramie 7-11

Glendo 3-12

Guernsey-Sunrise 3-15

 

1A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

St. Stephens 6-0, 14-1

Dubois 6-2, 9-7

Ten Sleep 3-4, 8-9

Burlington 1-5, 3-16

Meeteetse 1-6, 4-12

 

1A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Little Snake River 4-1, 14-5

Cokeville 4-1, 13-7

Encampment 2-3, 13-4

Farson-Eden 0-5, 7-10