Most teams should be wrapping up their first trip through conference play.

Tuesday, January 30:

Class 2A:

Mitchell, NE 71 Southeast 17

Wednesday, January 31:

Class 4A:

#4 Cheyenne East 62 Cheyenne South 35

Laramie 43 Cheyenne Central 31

Inter-Class:

(#5 3A) Mountain View 74 2A Kemmerer 22

Thursday, February 1:

Class 4A:

#1 Campbell County 70 Sheridan 39

Class 2A:

#5 Sundance 53 Wright 31

Moorcroft 77 Upton 53

Wind River 42 Shoshoni 39

Class 1A:

Meeker, CO 50 #1 Little Snake River 33

Hulett 64 Normative Services JV 12

Inter-Class:

2A Southeast 36 1A Lingle-Ft. Laramie 27

Friday, February 2:

Class 4A:

#1 Campbell County 86 #2 Thunder Basin 51

#3 Kelly Walsh 51 Rock Springs 34

#4 Cheyenne East 60 Laramie 30

#5 Evanston 55 Jackson 25

Cheyenne Central 41 Cheyenne South 19

Natrona 56 Green River 38

Class 3A:

#1 Douglas 67 Rawlins 38

#4 Powell 39 Pinedale 22

Thermopolis 58 Wheatland 31

Torrington 39 Worland 32

Star Valley 38 Cody 26

Riverton 59 Lander 43

Class 2A:

#1 Greybull 43 #4 Wyoming Indian 40

#3 Rocky Mountain 41 Shoshoni 25

#5 Pine Bluffs 42 Southeast 29

Big Horn 46 Moorcroft 29

Tongue River 49 Upton 24

Burns 43 Glenrock 8

Lovell 58 Riverside 28

Big Piney 56 Kemmerer 44

Class 1A:

#1 Encampment 53 #5 Farson-Eden 36

#3 Cokeville 57 Saratoga 20

#4 St. Stephens 57 Meeteetse 44

Arvada-Clearmont 35 Midwest 24

Kaycee 51 Hulett 39

Rock River 48 Guernsey-Sunrise 25

Burlington 28 Ten Sleep 26

Inter-Class:

(#2 2A) Lusk 75 1A Lingle-Ft. Laramie 40

Saturday, February 3:

Class 4A:

#2 Thunder Basin 70 Sheridan 40

#3 Kelly Walsh 59 Green River 41

Natrona 51 Rock Springs 43

Class 3A:

#1 Douglas 61 #3 Buffalo 35

#2 Lyman 67 Randolph, UT Rich County 40

#4 Powell 63 Star Valley 57 OT

Rawlins 47 Newcastle 31

Worland 74 Wheatland 49

Torrington 46 Thermopolis 40

Cody 56 Pinedale 23

Class 2A:

#2 Lusk 71 Burns 32

#3 Rocky Mountain 58 Riverside 30

Lovell 54 #4 Wyoming Indian 42

#5 Sundance 40 Big Horn 36

#5 Pine Bluffs 57 Glenrock 14

Wright 48 Tongue River 30

Moorcroft 47 Edgemont, SD 35

Shoshoni 50 Kemmerer 34

Class 1A:

#1 Encampment 40 #3 Cokeville 22

#1 Little Snake River 42 Manila, UT 29

#4 St. Stephens 83 Dubois 48

#5 Farson-Eden 35 Saratoga 18

Arvada-Clearmont 45 Kaycee 25

Hulett 56 Guernsey-Sunrise 34

Midwest 55 Normative Services JV 9

Rock River 41 H.E.M. 27

Ten Sleep 41 Meeteetse 37

Inter-Class:

(#5 3A) Mountain View 58 2A Big Piney 32

1A Burlington 43 2A Wind River 40