The championship trophies will be awarded in one month or less.

Monday, February 5:

Class 1A:

H.E.M. 41 Guernsey-Sunrise 26

Tuesday, February 6:

Class 2A:

#4 Pine Bluffs 63 Kimball, NE 38

#5 Sundance 57 Upton 29

Class 1A:

#1 Encampment 40 Cheyenne South JV 32

Thunder Basin Sophomores 64 Arvada-Clearmont 46

H.E.M. 47 Wheatland Sophomores 23

Thursday, February 8:

Class 4A:

Laramie 59 Cheyenne South 39

Class 3A:

#1 Douglas 65 Torrington 17

Worland 51 Thermopolis 27

Class 2A:

#1 Greybull 38 Lovell 33

#5 Sundance 53 Moorcroft 36

Wright 55 Upton 35

Class 1A:

Arvada-Clearmont 2 Normative Services JV 0 - Forfeit

Edgemont, SD at Hulett - Postponed to Saturday, February 10

Kaycee 46 Midwest 29

Rock River 45 Cheyenne East Sophomores 31

Friday, February 9:

Class 4A:

#1 Campbell County 67 #4 Cheyenne East 33

#2 Kelly Walsh 51 Natrona 42

#3 Thunder Basin 88 Cheyenne South 42

#5 Evanston 59 Green River 51

Cheyenne Central 47 Sheridan 36

Rock Springs 57 Jackson 43

Class 3A:

Cody 49 #2 Lyman 42

Mountain View 47 #3 Powell 33

#4 Buffalo at Thermopolis - Postponed to Tuesday, February 13.

#5 Star Valley 60 Lander 35

Torrington 40 Newcastle 29

Worland 45 Rawlins 40

Riverton 41 Pinedale 22

Class 2A:

#3 Rocky Mountain 43 #1 Greybull 33

#2 Lusk 56 Southeast 42

#4 Pine Bluffs 59 Burns 19

Big Horn 47 Tongue River 28

Riverside at Shoshoni - Postponed to Tuesday, February 13

Big Piney 40 Wind River 37

Wyoming Indian 61 Kemmerer 22

Class 1A:

#1 Encampment 62 H.E.M. 16

#2 Little Snake River 57 Saratoga 22

Midwest at Hulett - Postponed. Makeup TBA.

Kaycee 57 Lingle-Ft. Laramie 38

Guernsey-Sunrise at Harrison, NE Sioux County - Cancelled!

Burlington 33 Meeteetse 23

Dubois 36 Ten Sleep 34 OT

Inter-Class:

3A Wheatland 46 2A Glenrock 31

Saturday, February 10:

Class 4A:

#1 Campbell County 67 Cheyenne Central 29

#3 Thunder Basin 57 Laramie 53

#4 Cheyenne East 53 Sheridan 48

#5 Evanston 65 Rock Springs 60

Jackson 50 Green River 44

Class 3A:

#1 Douglas 75 Wheatland 26

#2 Lyman 49 #3 Powell 36

Rawlins 48 #4 Buffalo 44

Riverton 48 #5 Star Valley 39

Chadron, NE at Newcastle - Cancelled!

Mountain View 48 Cody 37

Lander 56 Pinedale 40

Class 2A:

#1 Greybull 45 Shoshoni 39

#2 Lusk 59 #4 Pine Bluffs 52

Lovell 46 #3 Rocky Mountain 39

Wright 38 Big Horn 31

Moorcroft 63 Tongue River 45

New Underwood, SD 64 Upton 27

Southeast 49 Burns 41

Wind River 45 Kemmerer 32

Wyoming Indian 58 Big Piney 35

Class 1A:

#1 Encampment 52 Rock River 44

#2 Little Snake River 49 #3 Cokeville 37

#4 St. Stephens 56 Ten Sleep 45

Kaycee 52 Saratoga 46

Burlington 58 Dubois 30

Edgemont, SD 62 Hulett 23

Inter-Class:

2A Glenrock 31 1A Lingle-Ft. Laramie 18

2A Riverside 34 1A Meeteetse 17