There's not much time remaining for some teams to try to get a better spot in the upcoming regional tournaments.

Monday, February 12:

Class 1A:

Hulett 67 Midwest 53

Tuesday, February 13:

Class 3A:

#4 Buffalo 73 Thermopolis 34

Class 2A:

#4 Sundance 49 Wright 45

Shoshoni 44 Riverside 25

Class 1A:

Cheyenne East Sophomores 40 H.E.M. 32

Walden, CO North Park 58 Saratoga 43

Wednesday, February 14:

Class 1A:

#3 Cokeville 54 #5 Farson-Eden 43

Thursday, February 15:

Class 4A:

#4 Cheyenne East 39 Cheyenne Central 30

Rock Springs 65 Green River 22

Class 3A:

#4 Buffalo 47 Worland 33

Class 2A:

#1 Lusk 59 Douglas JV 42

Class 1A:

Normative Services JV at Kaycee - 6:30pm

Friday, February 16:

Class 4A:

#1 Campbell County 76 Laramie 32

#2 Kelly Walsh 39 #4 Evanston 35

#3 Thunder Basin 52 #5 Cheyenne East 48

Sheridan 54 Cheyenne South 22

Natrona 54 Jackson 24

Class 3A:

#1 Douglas 72 Worland 29

#2 Lyman 50 Star Valley 47

#3 Mountain View 60 Pinedale 37

#5 Powell 55 Lander 45

Torrington 58 Wheatland 41

Rawlins 50 Thermopolis 46

Cody 42 Riverton 37

Class 2A:

#1 Lusk 59 Glenrock 32

#2 Greybull 57 Riverside 42

#4 Sundance 55 Tongue River 38

#5 Pine Bluffs 39 Southeast 37

Big Horn 61 Upton 18

Wright at Moorcroft - 5:30pm

Lovell 38 Shoshoni 29

Wyoming Indian 39 Wind River 27

Big Piney 58 Kemmerer 26

Class 1A:

#2 Little Snake River 45 #5 Farson-Eden 28

Burlington 57 #4 St. Stephens 42

Arvada-Clearmont 48 Hulett 46

Saratoga 48 Kaycee 40

Guernsey-Sunrise 48 H.E.M. 42

Dubois 57 Meeteetse 49 OT

Ten Sleep 34 Rocky Mountain JV 16

Inter-Class:

2A Burns 55 1A Lingle-Ft. Laramie 21

Saturday, February 17:

Class 4A:

#1 Campbell County 77 Cheyenne South 26

#2 Kelly Walsh 51 Jackson 39

#3 Thunder Basin 61 Cheyenne Central 55

Natrona 39 #4 Evanston 33

Laramie 60 Sheridan 44

Class 3A:

#1 Douglas 70 Newcastle 21

#2 Lyman 66 Pinedale 32

#3 Mountain View 49 Star Valley 40

#4 Buffalo 68 Wheatland 31

#5 Powell 43 Riverton 29

Rawlins 51 Torrington 44

Cody 57 Lander 44

Class 2A:

#3 Rocky Mountain 36 Shoshoni 23

Big Horn 55 Moorcroft 37

Tongue River 54 Upton 28

Glenrock at Southeast

Lovell 31 Riverside 10

Class 1A:

#2 Little Snake River 46 #1 Encampment 29

#4 St. Stephens 65 Meeteetse 45

Arvada-Clearmont 47 Midwest 36

Kaycee at Hulett - 2:30pm

Rock River 48 Guernsey-Sunrise 27

H.E.M. 43 Saratoga 20

Burlington 27 Ten Sleep 23

Dubois 47 Ft. Washakie JV 32

Inter-Class:

(#5 2A) Pine Bluffs 74 1A Lingle-Ft. Laramie 30

(#3 1A) Cokeville 60 2A Kemmerer 43