Teams will be preparing for the post-season by this time next month.
Here are the standings for games played up to and including January 28th, 2018.

Some scores are missing.

Standings will be updated when the missing scores are reported in.

Click on various team names, to go their respective page, so you can see their schedule.

4A East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Sheridan 3-1, 11-4

Campbell County 3-1, 10-5

Cheyenne East 2-2, 10-6

Cheyenne Central 2-2, 7-8

Cheyenne South 2-2, 7-8

Laramie 1-3, 7-9

Thunder Basin 1-3, 5-10

 

4A West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Evanston 4-0, 12-3

Rock Springs 2-1, 9-5

Kelly Walsh 2-1, 5-9

Green River 1-2, 11-3

Natrona 1-2, 3-11

Jackson 0-4, 4-9

 

3A East:

West Quadrant: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Buffalo 3-0, 13-3

Rawlins 2-1, 9-5

Worland 1-2, 4-7

Thermopolis 0-3, 1-10

 

East Quadrant: (Quadrant record listed first, then Overall Record)

Newcastle 4-0, 10-3

Torrington 2-1, 8-5

Douglas 1-2, 2-11

Wheatland 0-4, 3-11

 

3A West:

North Quadrant: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Riverton 2-0, 11-4

Cody 2-1, 11-4

Lander 1-1, 9-6

Powell 0-3, 4-8

 

South Quadrant: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Star Valley 3-0, 5-7

Mountain View 2-1, 5-8

Pinedale 1-2, 8-7

Lyman 0-3, 1-14

 

2A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Big Horn 3-1, 8-8

Wright 3-1, 8-8

Tongue River 3-1, 5-10

Upton 2-2, 10-4

Sundance 1-3, 5-9

Moorcroft 0-4, 1-14

 

2A Southeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Pine Bluffs 3-0, 14-1

Southeast 3-0, 6-8

Glenrock 2-2, 7-9

Lusk 1-3, 7-9

Burns 0-4, 5-12

 

2A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Rocky Mountain 3-0, 13-2

Lovell 2-1, 8-5

Greybull 2-2, 8-9

Shoshoni 1-2, 1-13

Riverside 0-3, 0-12

 

2A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Wind River 3-0, 14-3

Wyoming Indian 2-1, 14-4

Big Piney 0-2, 11-7

Kemmerer 0-2, 0-13

 

1A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Kaycee 3-0, 11-3

Hulett 3-0, 9-4

Midwest 1-2, 7-7

Normative Services 1-3, 2-4

Arvada-Clearmont 0-3, 3-12

 

1A Southeast:

H.E.M. 8-5

Lingle-Ft. Laramie 2-12

Rock River 2-12 (1 score missing)

Guernsey-Sunrise 1-11

 

1A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Burlington 3-0, 11-3

St. Stephens 2-1, 9-3

Meeteetse 2-1, 9-4

Dubois 1-3, 2-13

Ten Sleep 0-3, 1-10 (1 score missing)

 

1A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Farson-Eden 4-0, 11-7

Saratoga 3-2, 10-4

Encampment 2-3, 10-4

Little Snake River 1-3, 5-10

Cokeville 1-3, 9-7