Teams have completed their first run through conference play and preparing for a number of rematches if they haven't already.

Here are the standings for games played up to and including February 7.

Click here to see results of games played from February 2-6.

Click on the links for various teams to go to their team page and see schedules and results.

4A East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Gillette 5-0, 12-5

Cheyenne Central 4-1, 12-4

Cheyenne South 3-2, 13-3

Cheyenne East 1-4, 9-7

Laramie 1-4, 6-10

Sheridan 1-4, 4-12

 

4A West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Kelly Walsh 4-1, 8-7

Rock Springs 4-1, 12-4

Evanston 3-2, 8-8

Riverton 2-3, 5-12

Natrona 2-3, 4-10

Green River 0-5, 2-13

 

3A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Worland 3-0, 12-3

Douglas 2-1, 14-2

Buffalo 1-2, 11-4

Newcastle 0-3, 9-6

 

3A Southeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Wheatland 2-1, 8-8

Rawlins 2-1, 11-5

Glenrock 1-2, 6-9

Torrington 1-2, 4-11

 

3A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Lander 3-0, 6-10

Cody 2-1, 9-6

Lovell 1-2, 9-5

Powell 0-3, 1-14

 

3A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Star Valley 3-0, 10-3

Pinedale 2-1, 7-8

Jackson 1-2, 6-9

Mountain View 0-3, 2-13

 

2A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Big Horn 5-0, 13-5

Tongue River 3-2, 8-10

Sundance 2-2, 7-9

Wright 2-3, 6-13

Moorcroft 0-5, 2-16

 

2A Southeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Pine Bluffs 5-0, 16-2

Lusk 4-1, 7-11

Southeast 2-2, 6-10

Burns 2-4, 8-11

Saratoga 0-6, 1-14

 

2A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Greybull 5-0, 16-3

Rocky Mountain 4-1, 10-6

Shoshoni 2-2, 13-5

Thermopolis 1-4, 7-10

Riverside 0-5, 2-15

 

2A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Wind River 5-0, 16-1

Lyman 2-2, 10-9

Big Piney 2-2, 13-5

Wyoming Indian 2-3, 15-4

Kemmerer 0-4, 8-11

 

1A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Kaycee 6-1, 15-4

Upton 4-1, 13-3

Normative Services 3-3, 7-9

Hulett 2-3, 8-7

Arvada-Clearmont 1-4, 4-12

Midwest 1-5, 2-13

 

1A Southeast:

H.E.M. 8-5

Lingle-Ft. Laramie 9-8

Rock River 5-12

Guernsey-Sunrise 2-15

 

1A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record

Burlington 5-0, 14-4

St. Stephens 4-1, 7-6

Ten Sleep 3-2, 7-10

Meeteetse 2-4, 8-7

Dubois 0-7, 0-15

 

1A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Encampment 3-0, 14-1

Farson-Eden 2-1, 7-9

Little Snake River 1-2, 6-11

Cokeville 0-3, 5-14