Post-season brackets are beginning to take shape.

Here are the standings for games played up to and including February 14.

Click here to see results of games played from February 9-13.

Click on the links for various teams to go to their team page and see schedules and results.

4A East: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Cheyenne Central 6-1, 14-4

Gillette 5-2, 12-7

Cheyenne South 4-2, 14-3

Sheridan 2-5, 5-13

Cheyenne East 2-5, 10-8

Laramie 1-5, 6-11

 

4A West: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Rock Springs 5-2, 13-5

Kelly Walsh 4-2, 8-8

Riverton 4-3, 7-12

Natrona 3-3, 5-10

Evanston 3-4, 8-10

Green River 1-6, 3-14

 

3A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Worland 5-0, 14-3

Buffalo 3-2, 13-4

Douglas 2-3, 14-4

Newcastle 0-5, 9-8

 

3A Southeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Wheatland 4-1, 10-8

Rawlins 3-2, 12-6

Glenrock 2-3, 7-10

Torrington 1-4, 4-13

 

3A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Cody 4-1, 11-6

Lander 4-1, 7-11

Lovell 1-3, 10-6

Powell 0-4, 1-15

 

3A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Star Valley 5-0, 12-3

Jackson 3-2, 8-9

Pinedale 2-3, 7-10

Mountain View 0-5, 2-15

 

2A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Big Horn 6-0, 15-5

Tongue River 4-2, 9-11

Wright 4-3, 8-13

Sundance 2-4, 7-11

Moorcroft 0-7, 2-18

 

2A Southeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Pine Bluffs 7-0, 19-2

Lusk 4-3, 7-13

Southeast 3-3, 7-11

Burns 3-5, 9-12

Saratoga 0-6, 1-16

 

2A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Greybull 6-0, 17-3

Rocky Mountain 4-2, 10-8

Shoshoni 3-3, 14-6

Thermopolis 2-4, 8-11

Riverside 0-6, 2-17

 

2A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Wind River 6-0, 18-1

Big Piney 4-2, 15-5

Wyoming Indian 3-3, 16-4

Lyman 2-4, 10-11

Kemmerer 0-6, 8-13

 

1A Northeast: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Kaycee 7-1, 16-4

Upton 6-1, 15-3

Normative Services 5-4, 9-10

Hulett 3-4, 9-8

Midwest 1-6, 3-14

Arvada-Clearmont 1-7, 4-15

 

1A Southeast:

H.E.M. 10-6

Lingle-Ft. Laramie 11-8

Rock River 5-13

Guernsey-Sunrise 2-15

 

1A Northwest: (Conference Record listed first, then Overall Record

Burlington 6-0, 16-4

St. Stephens 5-1, 8-6

Meeteetse 3-4, 9-7

Ten Sleep 3-4, 7-12

Dubois 0-8, 0-16

 

1A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Encampment 5-0, 16-1

Farson-Eden 2-3, 7-11

Little Snake River 2-3, 7-12

Cokeville 1-4, 6-15