March Madness is 1 month away.

Tuesday, January 30:

Class 2A:

Mitchell, NE 54 Southeast 52 OT

Wednesday, January 31:

Class 4A:

Cheyenne South 57 #2 Cheyenne East 55

#5 Cheyenne Central 72 Laramie 69 OT

Inter-Class:

3A Mountain View 59 2A Kemmerer 21

Thursday, February 1:

Class 4A:

#4 Campbell County 63 #1 Sheridan 48

Class 3A:

Randolph, UT Rich County 58 Lyman 31

Class 2A:

#1 Wind River 63 Shoshoni 23

Wright 67 Sundance 23

Upton 64 Moorcroft 41

Class 1A:

Little Snake River 53 Meeker, CO 42

Hulett 86 Normative Services 56

Inter-Class:

2A Southeast 58 1A Lingle-Ft. Laramie 29

Friday, February 2:

Class 4A:

#2 Cheyenne East 82 Laramie 62

#3 Evanston 55 Jackson 36

#4 Campbell County 60 Thunder Basin 58

#5 Cheyenne Central 57 Cheyenne South 44

Kelly Walsh 60 Rock Springs 51

Green River 46 Natrona 38

Class 3A:

#2 Riverton 49 Lander 28

#3 Cody 46 Star Valley 40

#4 Rawlins 52 Douglas 49

Wheatland 51 Thermopolis 48

Torrington 62 Worland 55

Pinedale 56 Powell 40

Class 2A:

#2 Pine Bluffs 83 Southeast 43

#3 Rocky Mountain 59 Shoshoni 28

#4 Wyoming Indian 71 Greybull 57

#5 Lovell 67 Riverside 17

Big Horn 74 Moorcroft 34

Upton 83 Tongue River 65

Glenrock 48 Burns 24

Big Piney 69 Kemmerer 48

Class 1A:

#1 Burlington 67 Ten Sleep 19

#2 Farson-Eden 74 #5 Encampment 70

#3 Saratoga 54 Cokeville 39

#4 St. Stephens 65 Meeteetse 61

Midwest 51 Arvada-Clearmont 37

Kaycee 82 Hulett 43

Rock River 35 Guernsey-Sunrise 29

Inter-Class:

2A Lusk 61 1A Lingle-Ft. Laramie 32

Saturday, February 3:

Class 4A:

#1 Sheridan 65 Thunder Basin 57

Green River 59 Kelly Walsh 37

Rock Springs 71 Natrona 59

Class 3A:

#1 Buffalo 69 Douglas 41

#3 Cody 60 Pinedale 44

#5 Newcastle 52 #4 Rawlins 49

Worland 50 Wheatland 48

Torrington 61 Thermopolis 46

Star Valley 69 Powell 36

Class 2A:

#2 Pine Bluffs 94 Glenrock 41

#4 Wyoming Indian 76 #5 Lovell 66

Big Horn 76 Sundance 46

Wright 61 Tongue River 48

Moorcroft 60 Edgemont, SD 47

Lusk 51 Burns 46

Rocky Mountain 64 Riverside 16

Kemmerer 71 Shoshoni 47 - Rangers snap 34 game skid.

Class 1A:

#2 Farson-Eden 61 #3 Saratoga 53

#4 St. Stephens 76 Dubois 31

#5 Encampment 74 Cokeville 52

Manila, UT 64 Little Snake River 54

Kaycee 76 Arvada-Clearmont 24

Hulett 64 Guernsey-Sunrise 44

Midwest 48 Normative Services 33

H.E.M. 67 Rock River 37

Meeteetse 55 Ten Sleep 32

Inter-Class:

2A Big Piney 51 3A Mountain View 50

(#1 1A) Burlington 105 (#1 2A) Wind River 102 2OT's