This is the last week of the regular season for 2A and 1A teams.

Monday, February 12:

Class 1A:

#3 St. Stephens 100 Wyoming Indian JV 78

Hulett 69 Midwest 60

Guernsey-Sunrise at Douglas JV - 4:30pm

Tuesday, February 13:

Class 3A:

#2 Buffalo 69 Thermopolis 25

Class 2A:

Wright 68 Sundance 33

Shoshoni 49 Riverside 35

Class 1A:

#5 Saratoga 61 Walden, CO North Park 36

Cheyenne East Sophomores 72 H.E.M. 59

Hulett 84 Edgemont, SD 69

Wednesday, February 14:

Class 1A:

Cokeville 71 #2 Farson-Eden 66 OT

Thursday, February 15:

Class 4A:

#3 Cheyenne East 70 #5 Cheyenne Central 59 - Erik Oliver (East) 34 pts.

Green River 78 Rock Springs 69

Class 3A:

#2 Buffalo 54 Worland 42

Class 1A:

#5 Kaycee 74 Normative Services 18

Friday, February 16:

Class 4A:

Kelly Walsh 52 #1 Evanston 51

#2 Sheridan 67 Cheyenne South 54

#3 Cheyenne East 71 Thunder Basin 65

Laramie 66 #4 Campbell County 65

Natrona 63 Jackson 25

Class 3A:

#3 Cody 61 #1 Riverton 51

#4 Rawlins 73 Thermopolis 35

Douglas 48 Worland 43

Star Valley 49 Lyman 35

Mountain View 59 Pinedale 50

Wheatland 60 Torrington 59 2OT's

Lander 58 Powell 57

Class 2A:

#1 Wind River 69 #4 Wyoming Indian 59

#2 Pine Bluffs 75 Southeast 60

#5 Lovell 69 Shoshoni 36

Glenrock 66 Lusk 24

Upton 55 Big Horn 52

Tongue River 81 Sundance 56

Wright 76 Moorcroft 37

Greybull 72 Riverside 32

Big Piney 69 Kemmerer 47

Class 1A:

#1 Burlington 86 #3 St. Stephens 57

#2 Farson-Eden 71 Little Snake River 45

#5 Kaycee 87 #5 Saratoga 46

Hulett 102 Arvada-Clearmont 72

H.E.M. 68 Guernsey-Sunrise 44

Meeteetse 71 Dubois 43

Ten Sleep at Rocky Mountain JV - 7pm

Inter-Class:

2A Burns 47 1A Lingle-Ft. Laramie 39

Saturday, February 17:

Class 4A:

#1 Evanston 59 Natrona 54

#2 Sheridan 78 Laramie 57

Cheyenne South 83 #4 Campbell County 79

#5 Cheyenne Central 69 Thunder Basin 51

Kelly Walsh 55 Jackson 36

Class 3A:

Powell 50 #1 Riverton 47

#2 Buffalo 58 Wheatland 31

Lander 55 #3 Cody 50

#4 Rawlins 58 Torrington 36

Douglas 76 #5 Newcastle 70 2OT's

Pinedale 76 Lyman 51

Star Valley 52 Mountain View 47

Class 2A:

#3 Rocky Mountain 68 Shoshoni 11

Riverside at #5 Lovell - 7pm

Big Horn 64 Moorcroft 31

Upton 81 Tongue River 57

Southeast 68 Glenrock 59

Class 1A:

#1 Burlington at Ten Sleep - 7pm

#3 St. Stephens at Meeteetse - 5:30pm

Little Snake River 54 #4 Encampment 53

#5 Kaycee 73 Hulett 58

#5 Saratoga 70 H.E.M. 49

Midwest 65 Arvada-Clearmont 36

Rock River 50 Guernsey-Sunrise 42

Dubois 74 Ft. Washakie JV 73

Inter-Class:

(#2 2A) Pine Bluffs 69 1A Lingle-Ft. Laramie 23

1A Cokeville 61 2A Kemmerer 37