The 2018 season has ended, and the champions have been given their trophies.

Here are the final standings for the 2018 season.

Some scores are missing.

Records will be updated when the missing scores are reported in.

Scroll down for poll questions.

Click on various team names, to go their respective page, so you can see their schedule.

4A Northeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Thunder Basin 6-0, 27-11

Campbell County 3-3, 16-18

Natrona 2-4, 14-22

Sheridan 1-5, 10-22

 

4A Southeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Laramie 6-0, 24-11

Cheyenne Central 4-2, 21-11

Cheyenne East 2-4, 13-21

Cheyenne South 0-6, 5-23

 

4A Northwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Kelly Walsh 6-0, 34-2

Cody 4-2, 26-6

Riverton 2-4, 19-15

Rock Springs 0-6, 9-22

 

4A Southwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Star Valley 6-0, 29-7

Green River 3-3, 11-17

Evanston 3-3, 18-18

Jackson 0-6, 2-15 (2 scores missing and no scores reported from Pocatello, ID tournament)

 

3A Northeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Douglas 6-0, 30-8

Buffalo 4-2, 13-17

Thermopolis 2-4, 5-22

Newcastle 0-6, 6-24

 

3A Southeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Rawlins 6-0, 31-5

Torrington 4-2, 10-22

Burns 2-4, 11-15

Wheatland 0-6, 4-22

 

3A Northwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Powell 6-0, 19-15

Worland 4-2, 16-14

Lander 2-4, 17-15

Lovell 0-6, 7-22

 

3A Southwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Lyman 6-0, 36-0

Mountain View 4-2, 24-11

Pinedale 2-4, 16-11

Big Piney 0-6, 0-25

 

2A Northeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Wright 6-0, 29-5

Big Horn 4-2, 15-18

Sundance 2-4, 12-15

Moorcroft 0-6, 8-17

 

2A Southeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Pine Bluffs 5-1, 24-7

Southeast 5-1, 22-11

Glenrock 2-4, 21-13

Lusk 0-6, 10-15

 

2A Northwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Greybull 6-0, 27-5

Rocky Mountain 4-2, 18-7

Tongue River 2-4, 8-17 (3 scores missing)

Riverside 0-6, 5-21

 

2A Southwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Shoshoni 6-0, 17-15 (1 score missing)

Wind River 3-3, 13-16 (1 score missing)

Kemmerer 3-3, 9-17 (4 scores missing)

Wyoming Indian 0-6, 6-19 (3 scores missing)

 

1A Northeast: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Kaycee 7-1, 19-10 (1 score missing)

Arvada-Clearmont 5-3, 12-14

Upton 3-5, 7-18

Midwest 3-5, 10-15

Hulett 2-6, 5-19

 

1A Southeast:

Lingle-Ft. Laramie 21-9

Rock River 13-9

Glendo 7-8 (3 scores missing)

H.E.M. 14-16 (1 score missing)

Chugwater 2-10

Guernsey-Sunrise 2-22

 

1A Northwest: (Quadrant Record listed first, then Overall Record)

Meeteetse 7-0, 19-7 (1 score missing)

Dubois 4-4, 11-16 (2 scores missing)

Burlington 3-3, 12-13 (2 scores missing)

St. Stephens 2-6, 7-17

Ten Sleep 1-4, 1-18 (4 scores missing)

 

1A Southwest: (Conference Record listed first, then Overall Record)

Cokeville 8-0, 27-10

Saratoga 6-2, 22-6 (1 score missing)

Farson-Eden 4-4, 15-8 (2 scores missing)

Little Snake River 2-6, 9-16 (3 scores missing)

Encampment 0-8, 9-13